
Пластикова миска з м'яким килимком для домашніх тварин "Soft Touch" 28x28x5,5 см
272 ₴
- Готово до відправки
- Код: 20052
+380 (66) 766-81-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пластикова миска з м'яким килимком для домашніх тварин "Soft Touch" 28x28x5,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GEORPLAST |
| Країна виробник | Італія |
| Вид | Інтер'єрна годівниця |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Одинарна, З підставкою |
| Стан | Новий |
| Тип | Миска |
| Упаковка | Без упаковки |
| Форма | Кругла |
| Розміри | |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група товару | Игрушки и миски |
Інформація для замовлення
- Ціна: 272 ₴



