
Туалет для котів кутовий Shuttle 49x40x17,5 см РОЖЕВИЙ
345 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10535
Туалет для котов для котов Shuttle – 49x40x17,5 см
Удобный, чистый и всегда свежий лоток - главная гарантия того, что Ваша кошечка не будет использовать для справления нужды самые укромные уголки в доме: эти животные очень ценят комфорт и придирчиво относятся к гигиене, потому ни за что не станут пользоваться неподходящим, по их мнению, туалетом. Именно потому рекомендуем ответственно подойти к вопросу покупки такого важного бытового аксессуара, как лоток, и подобрать вариант, который наилучшим образом удовлетворит все требования Вашего питомца.
Туалет кутовий для котів Shuttle - це пластиковий лоток, який дозволить заощадити простір завдяки незвичайній формі! Кутовий туалет має високі бортики і спеціальну рамку, яка запобігає розсипанню наповнювача на підлогу. Колір: в асортименті. Він виконаний з високоякісного нетоксичного пластику, який легко миється і не вбирає запахи. Місткий аксесуар має високі бортики, які запобігають розкидання гранул наповнювача по кімнаті. Практичне виріб відмінно впишеться в інтер'єр будь-якого приміщення.
-
Матеріал: Пластик
-
Розміри 49x40x17,5
Виробник - GeorPlast, Італія.
Придбати "Туалет кутовий для котів Shuttle – 49x40x17,5 см" Ви можете, оформивши замовлення у нас в інтернет магазині Mackses через корзину або зателефонувавши за вказаними телефонами.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shuttle |
| Країна виробник | Італія |
| Вид | Лоток |
| Вид тварин | Кішки |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Без обмежень |
| Висота | 17.5 мм |
| Група товару | Туалети, переноски, килимки та лопатки для прибирання |
| Довжина: | 49 мм |
| Тварина | Коти/кішки |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Туалет для котів |
| Розмір | 49х40х17.5 |
| Тип | Лоток для наповнювача |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 345 ₴

