
Переноска для домашніх тварин котів Panzer 50x33x31
677 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10567
Переноска для домашніх тварин Panzer 50x33x31 висота
Переноска для кішок і собак Panzer обладнана прозорими пластиковими дверцятами, що відкриваються вгору. Дверцята закриваються знизу на пластикову засувку. Для транспортування оснащена зручною верхньою ручкою, яка при непотрібності може приймати горизонтальне положення, прилягаючи до поверхні даху. Розташування вентиляційних отворів на дверцятах, даху і з боків перенесення забезпечує належну циркуляцію кисню.
Переваги: розбірна конструкція; легка чистка від шерсті; можна мити звичайною водою; зручна дверцята; матеріал — пластик.
Підходить для тварин вагою до 8 кг
Кольори уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення.
Рекомендації: Коли домашні тварини вперше зайде в переноску, ми рекомендуємо не закривати його відразу.
Насамперед, ви можете приготувати улюблені іграшки та ласощі зі знайомим запахом і покласти їх в переноску. Такий метод допоможе улюбленцю відчувати себе затишно в новому середовищі і допоможе зняти напругу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geoplast |
| Країна виробник | Італія |
| Вид | Контейнер-переноска |
| Вид тварин | Кішки, Собаки, Гризуни |
| Максимальне навантаження | 8 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 300 мм |
- Ціна: 677 ₴






