
Переноска Trasportinometal з металевими дверцятами для домашніх тварин, 50x33x32 см
862 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10571
+380 (66) 766-81-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Переноска Trasportinometal з металевими дверцятами для домашніх тварин, 50x33x32 см
Контейнер-переноска виготовлена з міцного високоякісного нетоксичного пластика для транспортування домашніх тварин з боковими замками та металевими дверцятами. Бокові отвори забезпечують необхідну циркуляцію повітря. Переноска легко розбирається, чиститься і миється під проточною водою.
В асортименті 3 кольори: червоний, жовтий, блакитний
Розмір переноски: 50*33*32см
Вага переноски 1140гр
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geoplast |
| Країна виробник | Італія |
| Вид | Контейнер-переноска |
| Вид тварин | Кішки, Собаки |
| Максимальне навантаження | 8 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Висота | 32 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 33 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 862 ₴
