
Туалет для котів GeorPlast Colosseo з дуже високим бортиком, 56х40х30 см
614 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10529
+380 (66) 766-81-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Туалет для котів GeorPlast Colosseo з дуже високим бортиком, 56х40х30 см
Туалет для котів GeorPlast Colosseo прямокутної форми з рамкою та дуже високим бортиком для котів. Високі бортики перешкоджають витіканню сечі та потраплянню екскрементів на підлогу. Виготовлений з високоякісного нетоксичного пластика, який легко миється і не вбирає запахів Завдяки практичній формі, відмінно впишеться в будь-який інтер'єр.
Матеріал: Пластик
Виробник - GeorPlast, Італія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GEORPLAST |
| Країна виробник | Італія |
| Вид | Лоток |
| Тип | Відкритий |
| Вид тварин | Кішки |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 560 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 300 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Вікова група | Без обмежень |
| Тварина | Коти/кішки |
| Група товару | Туалети, переноски, килимки та лопатки для прибирання |
| Призначення | Туалет для котів |
| Матеріал | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 614 ₴
