Миска силіконова складна з неслизького, високоякісного харчового силікону. Зручна для тривалих прогулянок, поїздок, подорожей.
В асортименті 3 кольори: Рожевий; Зелений; Блактний.
Можна мити в посудомийній машині, розігрівати їжу в мікрохвильовій печі. Призначені для їжі і води.
Коли миска складена, займає зовсім мало місця. Дуже зручна під час подорожей і тривалих прогулянок.
Об'єм 700 мл, Вага миски 96гр
Розміри: 16,5х14,5х7,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GEORPLAST |
| Країна виробник | Італія |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Об`єм | 0.7 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Миска |
| Упаковка | Без упаковки |
| Форма | Кругла |
| Розміри | |
| Висота | 16.5 мм |
| Довжина | 14.5 мм |
| Ширина | 7.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149 ₴




