
Переноска для домашніх тварин Trasportino 50x33x32 см
663 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10570
+380 (66) 766-81-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Переноска для домашніх тварин Trasportino, 50x33x32 см
Легка і зручна переноска, ідеально підходить для цуценят, котів, тхорів і інших невеликих тварин. Має міцні пластикові дверцята, що відкриваються вбік. Завдяки отворам у дверцятах і бічних стінках повітря в переносці циркулює добре.
Розмір: 50×33×32
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geoplast |
| Країна виробник | Італія |
| Вид | Контейнер-переноска |
| Вид тварин | Кішки, Собаки, Гризуни |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 330 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 663 ₴


