
Переноска зі знімним верхом для домашніх тварин Rocket Classic 49x33x33 см
746 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10565
+380 (66) 766-81-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Переноска зі знімним верхом для домашніх тварин Rocket Classic 49x33x33 см
Легка і зручна переноска, ідеально підходить для цуценят, котів, тхорів і інших невеликих тварин. Має міцні пластикові дверцята, що відкриваються вгору. Завдяки отворам в дверцятах і бічних стінках повітря в переносці циркулює добре.
Розмір: 49 × 33 × 33 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geoplast |
| Країна виробник | Італія |
| Вид | Контейнер-переноска |
| Вид тварин | Кішки, Собаки, Гризуни |
| Максимальне навантаження | 8 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 330 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 746 ₴

