
Пластикова миска з м'яким килимком для домашніх тварин "Soft Touch" 20x20x3,5 см
165 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 20050
+380 (66) 766-81-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Доставка по всій Україні
Швидка відправка! При оплаті до 15:00 відправка день у день.
Відправка: понеділок - субота.
Дисконтні картки на наступну покупку.
Накопичувальні знижки для постійних клієнтів!
Пластикова миска з м'яким килимком для домашніх тварин "Soft Touch" 20x20x3,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GEORPLAST |
| Країна виробник | Італія |
| Вид | Інтер'єрна годівниця |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 0.25 л |
| Особливості | З підставкою |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Стан | Новий |
| Тип | Миска |
| Упаковка | Без упаковки |
| Форма | Кругла |
| Розміри | |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група товару | Игрушки и миски |
Інформація для замовлення
- Ціна: 165 ₴


