
Будинок-туалет 2 в 1 Villa для дрібних тварин, 57,5х38,5х37 см
846 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10524
+380 (66) 766-81-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Будинок-туалет 2 в 1 прямокутної форми з прозорими дверцятами. Виготовлений з високоякісного нетоксичного пластика, який легко миється і не вбирає запахів. Може використовуватись як закритий туалет для котів або будиночок для дрібних домашніх тварин. Завдяки практичній формі, відмінно впишеться в будь-який інтер'єр.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geoplast |
| Країна виробник | Італія |
| Вид тварин | Кішки, Собаки |
| Висота | 37 мм |
| Довжина | 57.5 мм |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Стан | Новий |
| Тип | Закритий |
| Ширина | 38.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група товару | Будинок-туалет 2 в 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 846 ₴
