
Миска для домашніх тварин Adagio Small
135 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10076
+380 (66) 766-81-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка по всій Україні
Швидка відправка! При оплаті до 15:00 відправка день у день.
Відправка: понеділок - субота.
Дисконтні картки на наступну покупку.
Накопичувальні знижки для постійних клієнтів!
Миска для домашніх тварин Adagio Small
Миска для здорового харчування із спеціальними елементами, що перешкоджають швидкому поглинанню їжі та води собакою. Сприяє насиченню Вашого улюбленця без зайвого набору ваги, знижує ризик здуття живота, покращує травлення. Має ніжки, які перешкоджають ковзанню по поверхні.
В асортименті 4 кольори: Червоний; Жовтий; Блакитний; Синій.
Розмір: 21,5x20,5x5,5 см.
Вага 124гр.
Об'єм: 0,45 л.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GEORPLAST |
| Країна виробник | Італія |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Об`єм | 0.45 л |
| Особливості | Одинарна |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Стан | Новий |
| Тип | Миска |
| Упаковка | Без упаковки |
| Форма | Кругла |
| Розміри | |
| Висота | 5.5 мм |
| Довжина | 21.5 мм |
| Ширина | 20.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група товару | Игрушки и миски |
Інформація для замовлення
- Ціна: 135 ₴
