
Міні диспенсер для корму та води 20х13,5х19 см
188 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10087
+380 (66) 766-81-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міні диспенсер для корму та води 20х13,5х19 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GEORPLAST |
| Країна виробник | Італія |
| Вид | Годівниця/поїлка |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 0.7 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Годівниця |
| Упаковка | Без упаковки |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група товару | Игрушки и миски |
Інформація для замовлення
- Ціна: 188 ₴
