
Туалет для котів GeorPlast Vaschetta Max, 43х33х9 см
200 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10541
+380 (66) 766-81-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Туалет для котів GeorPlast Vaschetta
Туалет прямокутної форми для котів GeorPlast Vaschetta з рамкою має високі бортики, що перешкоджають витіканню сечі та потраплянню екскрементів на підлогу. Виготовлений з високоякісного нетоксичного пластика, який легко миється і не вбирає запахів
Матеріал: Пластик
Виробник - GeorPlast, Італія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GEORPLAST |
| Країна виробник | Італія |
| Вид | Лоток |
| Вид тварин | Кішки |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Відкритий |
| Ширина | 330 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Без обмежень |
| Група товару | Туалети, переноски, килимки та лопатки для прибирання |
| Довжина: | 430 |
| Тварина | Коти/кішки |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Туалет для котів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴
