
Лопатка для наповнювача GeorPlast Drilly Big 500 мл, 30х11х7 см
78 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10506
+380 (66) 766-81-82
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лопатка для наповнювача Drilly Big GeorPlast 500 мл, 30х11х7 см
Якісна лопатка для прибирання котячого туалету з ґратами для просіювання наповнювача, дуже зручна і проста у використанні. Сітчастий дизайн, підходить для всіх видів котячого туалету. Якісний італійський пластик не шкодить вихованцеві.
Матеріал: пластик.
Розміри: 30х11х7 см.
Лопатка для туалету зроблений з якісного пластику, не вбирає запахи, легко миється.
Виробник - GeorPlast, Італія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geoplast |
| Країна виробник | Італія |
| Вид тварин | Кішки |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Лопатка |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Без обмежень |
| Група товару | Туалети, переноски, килимки та лопатки для прибирання |
| Тварина | Коти/кішки |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Догляд за лотком |
| Розмір | 30x11x7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 78 ₴
